Úvodní stránka > Ze života v obci 2012/2013 smazat > červenec

červenec

Sbor dobrovolných hasičů   Ivaň

Dne 7. července 2012 se na hřišti v Ivani, uskutečnil čtvrtý ročník nohejbalového turnaje, pořádaný Sborem dobrovolných hasičů Ivaň.  Do turnaje se přihlásilo celkem 15 družstev z   Bedihoště, Čelčic, Čehovic,  Hrubčic, Obědkovic, Oplocan, Skalky, Klenovic na Hané a v neposlední řadě 5 družstev  z Ivaně.   Finálový zápas skončil v 19:30 hodin a to vítězstvím družstva Bedihoště, kterého se tak stalo celkovým vítězem celého turnaje.   Pro všechna družstva byly připraveny ceny. Pro hráče i obecenstvo bylo připraveno bohaté občerstvení v podobě selete na rožni, grilovaných uzenin a dalších dobrot. K poslechu a po ukončení turnaje také k tanci zajistil muziku Petr Mrňka, též zvaný "DJ MRŇA" z Nezamyslic, který také moderoval turnajové dění v průběhu celého dne.

19. 8. Ludvík

Zítra: Bernard