Úvod > Život v obci > Aktuality > anketa kompostery

anketa kompostery

ANKETNÍ LÍSTEK

Vážení občané,

Obec Ivaň má možnost zapojit se do plánovaného projektu v rámci výzvy Operačního programu Životní prostředí, jejímž hlavním cílem je zkvalitnění a účelnější nakládání s biologicky rozložitelným odpadem s domácností.

Domácí kompostéry jsou velmi oblíbeným zařízením pro domácí kompostování. Jedná se o plastové nádoby s víkem. Nádoba je opatřena provzdušňovacími otvory a bočními dvířky na odebírání kompostu. Do kompostéru lze ukládat například zbytky zeleniny a ovoce, trávu, listí, uschlé květiny a další bioodpady. Kompost lze následně využít jako hnojivo na zahradu, popřípadě na pokojové rostliny.

Projekt by byl zaměřen na pořízení kompostérů pro občany obcí spadajících pod územní působnost místní akční skupiny Střední Haná, o.p.s., tedy i obec Ivaň. Obec má možnost prostřednictvím této dotace získat až 85 % prostředků potřebných na zakoupení kompostérů. Zbývajících 15 % nákladů uhradí obec ze svého rozpočtu. Vám tyto kompostéry budou následně zapůjčeny ZDARMA.

Tímto Vás žádáme o aktivní spolupráci a součinnost při vyplnění této krátké ankety:

▪ JMÉNO A PŘIJÍMENÍ: ……………………………………………………………………..

▪ ČÍSLO POPISNÉ: ………………………………………………………………………..

▪ MÁM ZÁJEM O POŘÍZENÍ KOMPOSTÉRU O OBJEMU 900 L:

ANO NE*

(uvedený snímek je pouze ilustrační. Skutečná podoba kompostérů bude známa po uskutečnění výběrového řízení) VELIKOST ZAHRADY

POČET KOMPOSTÉRŮ

KŘÍŽKEM VYZNAČTE VELIKOST